Sport

Cztery gole kapitana reprezentacji Polski w Bundeslidze niemieckiej!

Świetny pojedynek zanotował w niedzielne popołudnie najlepszy piłkarz naszej kadry, czyli Lewandowski Robert. Trzeba przyznać, że praktycznie samodzielnie zwyciężył ekipę Herthy Berlin. Polak zagrał pełne 90 minut. Na na murawie mogliśmy podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka, który zameldował się w drugiej części meczu. Udało mu się zaliczyć decydujące podanie przy trafieniu kolegi z Herthy. Druga połowa meczu była niezwykle pasjonująca.

Bayern przeżył ostatnio ciężki okres. Wpierw wysoko przegrali z zespołem TSG 1899 Hoffenheim. W środę ograli Borussię Dortmund 3:2 w meczu o Superpuchar Niemiec. Mecz z Herthą Berlin miał zaprezentować, że przegrana przed tygodniem to jedynie jednorazowa wpadka. Przede wszystkim Lewy pragnął pokazać się z najlepszej strony. Do pojedynku z Herthą polski zawodnik miał w swoim dorobku jedno trafienie w lidze niemieckiej.

Fenomenalna druga połowa spotkania!

Piłkarze Bayernu ambitnie weszli w ten mecz. Od pierwszych minut meczu niesamowicie energiczny na placu gry był Robert Lewandowski. Miał szansę na strzelenie trafienia, jednak jego atak był trochę nieudany. Parę chwil później swoją akcję przygotowali piłkarze zespołu ze stolicy Niemiec. Lukebakio nie dał rady zmieścić piłki w siatce bramkarza drużyny mistrza Bundesligi, czyli Neuera. Należy przyznać, że piłkarze berlińskiej Herthy pokazali się w fantastycznej dyspozycji. To był naprawdę emocjonujący pojedynek.

Pierwszego gola w tym starciu zdobył piłkarz z Niemiec Mueller Thomas. Arbiter tego spotkania bramki ostatecznie nie uznał. Zawodnik Bayernu był w tej sytuacji na spalonym. Bayern z Monachium pomimo tego non stop konstruował sytuację pod polem bramkowym drużyny ze stolicy Niemiec. Chwilę później futbolówkę do bramki bramkarza Herthy Berlin wstrzelił napastnik Bayernu Monachium, czyli Lewandowski. Pierwsza część tego pojedynku skończyła się przewagą 1:0.

W końcu ten mecz piłkarski skończył się wygraną Bayernu Monachium 4:3. Należy przyznać, że ten mecz był niesamowicie przepełniony emocjami.