Sport

Paru reprezentantów odtrąconych od narodowej drużyny! Trener Paulo Sousa przedstawił na początku tygodnia listę zawodników reprezentacji Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

O grze na turnieju mistrzowskiej rangi myśli duża ilość młodych graczy, których celem jest gra profesjonalna w futbol. Nie powinno nikogo dziwić to, że piłka nożna to obecnie najbardziej popularna dyscyplina na całym świecie. Od najmłodszych lat zawodnicy po to trenują, aby w niedalekiej przyszłości grać w spotkaniach na najwybitniejszych murawach futbolu światowego. Musisz jednak być pewnym tego, że ścieżka do zostania profesjonalnym graczem nie należy do prostych i żąda sporej liczby poświęceń. Młodociani chłopcy, którym się udało chociażby dlatego budzą często zawiść i zarazem respekt w gronie własnych rówieśników. 24 ekipy wezmą udział w Starego Kontynentu mistrzostwach, które startować będą w czerwcu. Dowodzi to z całą pewnością, iż na sympatyków nożnej piłki czekają fantastyczne emocje. Turniej czempionatu europejskiego grany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez cienia wątpliwości zostaniemy obserwatorami wielu goli a także spotkań piłki nożnej. Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował kadrę na rozgrywki Starego Kontynentu mistrzostw, i dlatego w dzisiejszym poście z kolei mamy ochotę się skonsolidować na kadrze Polski.

Od dawna opracowanie listy graczy na dużej rangi rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa lub Mistrzostwa Europy wzbudza gigantyczne doświadczenie w naszym narodzie. Często przytrafiały się w takim momencie niespodzianki, które nie wszystkim przypadły do gustu. Podobnie było w przypadku tych powołań. Bez cienia wątpliwości sporym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Paulo Sousa ogłosił drużynę był brak w zespole narodowym Kamila Grosickiego, który przez kawał czasu stanowił siłę ofensywną naszej narodowej drużyny. Od dłuższego czasu gracz West Bromwich nie występuje trwale i to jest powodem podstawowym tego, iż trener Paulo Sousa nie miał chęci powołać Turbogrosika do drużyny piłkarskiej drużyny narodowej na Euro 2020. mamy niezwykle drużynę narodową Teoretycznie, która może walczyć o świetny rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Zostaje nam w takiej sytuacji czekać na inauguracyjny mecz czempionatu europejskiego, gdzie drużyna Polski mierzyć się będzie ze Słowakami.

Zostaw komentarz