Pol'and'Rock Festival 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów gwiazd zagranicznych oraz liczba osób zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji czy zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz