Powraca kolejny sezon Top Model!

Top Model z pewnością wyróżnia się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed ekranami dziesiątki tysięcy widzów. W odcinkach gościnnie zawita wiele cenionych i znanych osób w świecie mody, jak redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

Tym razem o miano Top Model konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, która według nich najbardziej może nadawać się do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że taki uczestnik natychmiast wchodzi do domu Top Model. Za to srebrny bilet okazuje się być internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się należy spodziewać w tym sezonie?

Program stawia sobie za cel zaoferować opcję rozwoju oraz odkrycia "od kuchni" świata modelingu, przez to w każdym sezonie postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych. W odcinkach na uczestników będą czekać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z uczestników pożegna się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek oraz okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, który z nich będzie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O to miano walczy dużo interesujących zawodników, w związku z tym z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Zostaw komentarz