Wiadomości

Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Pokazana przez Brzozowskiego Rafała pieśń zbyt banalna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że nasza ojczyzna na ogół nie zadziwiała wielbicieli muzyki w okresie konkursu Eurowizji. Zwykle naszego kraju najpotężniejszym osiągnięciem jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. Eurowizję przełożono w zeszłym roku, ponieważ panowała pandemia COVID-19, która załamała nie jedynie Stary Kontynent, ale także cały świat. W tegorocznej edycji reprezentantem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał podekscytować wielbicieli muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Dużo ekspertów nie było uradowanych z wybrania reprezentanta Polski, lecz finalnie do wymiany nie doszło. Przykro iż musieliśmy ponownie pożegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował widowni i też dlatego odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Polscy widzowie z pewnością są już naprawdę znudzeni tego rodzaju wynikiem. Dobrze zdawać z tego sobie sprawę, iż "The Ride" a więc piosenka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej kiepska. W tej przyśpiewce nie ma niczego interesującego, co by mogło wprawić w zadowolenie widzów europejskich. Jest to kolejna edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego ambasador Polski nie potrafi dostać się do finału. Z całą pewnością można zrozumieć, iż od wielu lat wskazanie przedstawicieli naszego państwa na konkurs Eurowizji nie wychodzi nam zbyt dobrze. Powinniśmy w takim przypadku mieć nadzieję na to, że w następnych latach nasz reprezentant będzie w stanie zakwalifikować się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w konkursie europejskiej piosenki. W przypadku takiej sytuacji naprawdę ważne jest to, by wziąć właściwego reprezentanta, który da radę zauroczyć publiczność europejską. W sytuacji przeciwnej ponownie nie będziemy mieć możliwości do starcia finałowego podczas konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz